Dom seniora Złote Borki

O nas

Wiemy, jak ważna jest troskliwa i oddana opieka nad seniorami dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwań rodzin naszych seniorów i ich samych.

Jesteśmy siecią Rezydencji dla Seniorów. Bardzo starannie dobieramy lokalizacje i personel po to, aby zapewnić naszym mieszkańcom najlepsze z możliwych warunki do spokojnego życia. Oferujemy szeroki wachlarz usług opiekuńczych, miedzy innymi: opieki długoterminowa, opiekę wakacyjną i weekendową a także pobyty dzienne. Każdy aspekt naszych usług dostosowujemy do potrzeb seniora tak, aby czuł się u nas dobrze. Tworzymy rodzinną, przytulna atmosferę, z gwarancją intymności i swobody a jednocześnie z możliwością uczestniczenia w aktywnych formach spędzania wolnego czasu. Nasze domy prowadzone są z myślą o zapewnieniu najlepszej z możliwych form opieki nad tymi, których kochasz.

Wykwalifikowany personel opiekuńczy, pielęgniarski i medyczny, dobra i domowa kuchnia, własna biblioteka, szeroki wachlarz zajęć, własna kaplica i profesjonalne centrum fizjoterapeutyczne to tylko niewiele z bogatej oferty w każdym z naszych domów.

Centrm fizjoterapeutyczne

Całość dopełniają stylowe wnętrza i przytulna, domowa kolorystyka i wystój wnętrz. Ogrody, zwierzęta a także możliwość przebywania z własnym pupilem, altany do wypoczynku w słońcu, ogrody warzywne i kwiatowe to bezpieczne i pełne zieleni miejsca, gdzie życie i odpoczynek jest czystą przyjemnością.

Dom seniora Złote Botki ogród

Kontakt

ZŁOTE BORKI
REZYDENCJA DLA SENIORÓW
BORKI MAŁE UL. OLESKA 1C
46-300 OLESNO

tel. (34) 358 23 37
tel. kom.: 535 560 404
tel.kom.: 577 933 550

rezydencja@zloteborki.pl
Top
Facebook Zloteborki.pl